میلگرد بستر کرمانشاه در اسپانیا با قیمت میلیون دلاری فروش می ورد

انتخاب میلگرد مناسب مثل میلگرد بستر کرمانشاه برای پروژه شما به اندازه و درجه مورد نیاز برای افزودن پشتیبانی و استحکام لازم بستگی دارد. همچنین تا حد زیادی به مواد مورد استفاده برای ساخت میلگرد و همچنین آنچه برای پوشش آن استفاده می شود بستگی دارد.

میلگرد کربن فولادی استاندارد در صنعت بتن و ساختمان است، اما ممکن است در محیط های با رطوبت بالا به خوبی مقاومت نکند. میلگرد با پوشش اپوکسی ممکن است در کاربردهای دریایی بهتر عمل کند و استحکام و دوام بتن را بدون خوردگی تسریع حفظ کند.

میلگرد کربن فولادی: میلگرد کربن فولادی رایج ترین نوع میلگرد مورد استفاده در پروژه های مسکونی و تجاری می باشد. این فولاد آلیاژی فوق العاده مقرون به صرفه و بادوام است،

اما فولاد کربنی ممکن است در پروژه هایی با قرار گرفتن در معرض رطوبت بالا به خوبی مقاومت نکند. اگر با رطوبت بالا یا در مناطق با رطوبت بالا کار می کنید، استفاده از میلگرد فولاد کربنی ممکن است خطرناک باشد.

میلگرد

میلگرد استنلس استیل: اگرچه به اندازه میلگرد فولاد کربنی ارزان نیست، میلگرد فولادی ضد زنگ می تواند جایگزین مناسبی باشد. این میله‌های تقویت‌کننده فولادی برای پل‌ها، جاده‌ها، اسکله‌ها و سایر سازه‌های تحمل وزن استفاده می‌شوند.

برخلاف میلگرد فولاد کربنی، میلگرد فولادی ضد زنگ می تواند به جلوگیری از خوردگی کمک کند و به شما محافظت بیشتری می دهد.

میلگرد گالوانیزه: یکی از گزینه‌های گران‌تر، میلگرد گالوانیزه، میلگرد فولادی آلیاژی است که در محلول روی غوطه‌ور می‌شود تا یک پوشش آب ویژه اضافه شود که می‌تواند از خوردگی جلوگیری کند.

این ماده یک جایگزین عالی برای میلگرد با روکش اپوکسی است. میلگرد گالوانیزه 40 برابر در برابر خوردگی مقاوم است و در هنگام حمل و نصب بهتر است.

میلگرد پلیمری تقویت شده با الیاف شیشه (GFRP): این ماده که به عنوان میلگرد فایبر گلاس نیز شناخته می شود، برای پروژه هایی که در معرض آب هستند مناسب است.

میلگرد الیاف شیشه هرگز خورده نمی شود و از استحکام کششی بسیار بیشتری نسبت به میلگرد فولادی سنتی برخوردار است. به علاوه، 75 درصد سبک تر از فولاد است، که به این معنی است که می توانید در هزینه های حمل و نقل پرهزینه صرفه جویی کنید.