صابون مریم گلی برای جوش صورت توصیه پزشکان به کسانی که پوست حساس دارند

صابون مریم گلی برای جوش صورت با رایحه ها و روغن های ضروری ساخته شده اند که حواس را تحریک می کنند و ممکن است دارای خواص تحریک کننده، آرامش بخش، ضد افسردگی، قارچ کش یا ضد عفونی کننده باشند.

یکی دیگر از مزایای بزرگ استفاده از صابون مریم گلی برای جوش صورت  طبیعی این است که آنها فاقد پارابن هستند، این مواد نگهدارنده شیمیایی می توانند باعث بروز اگزما و واکنش های آلرژیک شوند.

آنها همچنین حاوی رنگ، مشتقات نفتی یا عطرهای مصنوعی نیستند.

استفاده از صابون های طبیعی برای مراقبت از انواع پوست، اعم از خشک، چرب، حساس، آتوپیک، جوان، بالغ یا نرمال نشان داده شده است.

صابون

از سوی دیگر، تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با ترکیبات گیاهی مستلزم اخلاق زیست محیطی است، زیرا باعث ایجاد بقایای شیمیایی یا تهاجمی مضر برای محیط زیست نمی شود.

صابون های گلیسیرین معطر:

صابون های ساخته شده از گلیسیرین طبیعی و اسانس های معطر، گلیسیرین خاصیت مرطوب کنندگی بسیار بالایی دارد.

اسانس‌هایی که در ترکیب خود دارند، خواص مفیدی برای پوست اسانس و رایحه‌های مطبوعی که در صابون و روی پوست شما باقی می‌ماند، به آن‌ها می‌دهد.

صابون هایی با رنگ ها و شکل های چشمگیر و جذاب هستند، زیست تخریب پذیر هستند و بقایایی از خود باقی نمی گذارند.

صابون صورت و بدن:

این صابون ها با پایه روغن زیتون ساخته می شوند ، همچنین معمولاً در تهیه خود حاوی اسانس های خاصی هستند که به آنها خاصیت خاصی می دهد، می توانند مشکلات پوستی را بهبود بخشند.

صابون روغن زیتون:

به لطف پایه روغن زیتون که این صابون ها دارند، خواص بسیار مفیدی برای پوست دارند، به عمق اپیدرم نفوذ می کنند و سلول های پوست را بازسازی می کنند، اثر مرطوب کنندگی، محافظتی و بازسازی کنندگی دارند.

همچنین خاصیت ارتجاعی را به پوست باز می گرداند.

آنها همچنین صابون های درمانی به حساب می آیند زیرا برای تسکین خارش و خارش و سایر مشکلات پوستی مانند راش یا آفتاب سوختگی، پسیوازیس، آکنه، درماتیت و … استفاده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.