شوینده صورت تراست راز شفافیت پوست بازیگران کره ای است

اگر می خواهید پوستی تمیز و صاف داشتبه باشید شوینده صورت تراست را امتحان کنید. نشستن صورت می تواند باعث مسدود شدن منافذ پوست و در نتیجه ایجاد آکنه های جدی شود.

پوست همچنین ممکن است قرمزی، خشکی و تحریک شدید ناشی از هیدراتاسیون ناکافی را تجربه کند. این باعث می شود پوست کثیف، چرب، چرب و به طور قابل توجهی پیر به نظر برسد.

روش صحیح شستن صورت را یاد بگیرید. اول از همه، پاک کننده مناسب برای نوع پوست خود را پیدا کنید. در مرحله بعد، مطمئن شوید که دستانتان تمیز هستند. با شستن دست ها قبل از تمیز کردن صورت، باکتری ها و کثیفی ها را از بین ببرید.

از آب گرم روی پوست برای باز کردن منافذ و از بین بردن آلودگی استفاده کنید. آب خیلی داغ می تواند به پوست شوک وارد کند و باعث شکستگی مویرگ ها شود. قبل از شستن صورت، به آرامی تمام آرایش را با یک پد پنبه ای آغشته به روغن زیتون پاک کنید.

این امکان تمیز کردن کامل را فراهم می کند. شستشوی صورت را روی نوک انگشتان یک دست بمالید. دست ها را به هم بمالید تا کف تشکیل شود. این به فعال شدن پاک کننده کمک می کند.

شوینده

نوک انگشتان خود را به صورت دایره ای در امتداد صورت و گردن حرکت دهید. گردش خون را تحریک می کند. سپس با پاشیدن آب ولرم روی صورت، پاک کننده را بشویید.

صورت را مالش ندهید زیرا ممکن است باعث تحریک شود. صورت خود را با یک حوله تمیز خشک کنید. دکتر رعنا توضیح داد: پس از شستشو، پوست خود را با یک مرطوب کننده سبک آبرسانی کنید.

چه مدت باید صورت خود را بشویید؟ شستن صورت برای مدت طولانی به معنای موثر بودن آن نیست. در عوض، صورت خود را تنها برای 20 تا 30 ثانیه بشویید. شستن طولانی مدت صورت، به خصوص اگر پاک کننده حاوی مواد لایه بردار باشد، می تواند به سرعت منجر به قرمزی و تحریک پوست شود.

در اینجا نحوه انتخاب شستشوی صورت یا پاک کننده صورت آمده است. قبل از شستن صورت، نوع پوست خود را بشناسید و بر اساس آن یک پاک کننده انتخاب کنید.

اگر پوست خشکی دارید، از شستشوی صورت که دارای محتوای الکل بالایی است خودداری کنید. از شستشوی صورت بدون مواد شیمیایی، عطر و رنگ استفاده کنید. پاک کننده های ملایم، بدون کف، روغن یا کرم را امتحان کنید.