با لوله پلی اتیلن تبریز بهترین موشک ها ساخته می شوند

پلی اتیلن از ترکیب مناسبی از مواد ساخته شده است که به آن اجازه می دهد در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم باشد.

بنابراین برای کاربردهای فضای باز مناسب است.

تحت تأثیر اشعه ماوراء بنفش، پیوندهای شیمیایی می توانند در لوله پلاستیکی شکسته شوند و در نهایت منجر به تغییر رنگ، شکنندگی و ترک خوردن لوله شوند.

برای کاربردهای فضای باز، لوله پلی اتیلن تبریز را در نسخه سیاه توصیه می‌کنند.

کاربرد لوله های پلی اتیلن:

این شیلنگ پلی اتیلن  در کاربردهایی که محدوده فشار و دمای محیط افزایش می یابد یافت می شود. در مجموعه فستو، شلنگ استاندارد پلی آمید پلی اتیلن  نامیده می شود.

این شیلنگ دارای محدوده فشار بیش از حد تا 19 بار و حداکثر دمای محیط تا 80 درجه سانتیگراد است.

برای کاربردهای استاندارد که در آن فشارها بیشتر است،پلی اتیلن را به بازار عرضه کرده است که محدوده فشار آن حداکثر تا 35 بار افزایش می یابد که بالاترین میزان در محدوده فستو است.

پیش‌بینی قابل‌اطمینان طول عمر لوله‌های پلی‌اتیلن زیرزمینی (PE) باید بر اساس درک عمیق‌تر مکانیزم‌های خرابی و روش برون‌یابی مطمئن‌تر داده‌های تست نسبتاً کوتاه در محیط خدمات طولانی‌مدت باشد.

با این حال، هنوز محدودیت‌های زیادی در روش‌های پیش‌بینی طول عمر فعلی لوله‌های پلی‌اتیلن وجود دارد، مانند انحراف آزمایش‌های تسریع شده از شرایط عملیاتی و تجربه‌گرایی در مدل‌های پیش‌بینی.

این مقاله مکانیسم‌های خرابی لوله‌های پلی‌اتیلن را خلاصه می‌کند و تحقیقات روی روش پیش‌بینی طول عمر را از دو جنبه عمر مکانیکی و شیمیایی بررسی می‌کند.

ارائه مفصلی از محدودیت‌ها در روش‌های پیش‌بینی طول عمر فعلی ارائه شده است، از جمله عدم توجه به پیری مواد و عیوب یا عیوب، زمان شروع ترک، انعطاف پذیری نوک ترک و پیری،رفتار آرنیوس روندهای بالقوه پیش بینی طول عمر لوله های پلی اتیلن بیشتر مورد بحث قرار می گیرد.

مدل شیمی مکانیکی جفت شده و مدل لایه ترک (CL) برای پیش‌بینی طول عمر برای کاهش تجربه‌گرایی به دلیل اکسیداسیون محدود انتشار (DLO) یا انتقال از یک SCG پیوسته به ناپیوسته پیشنهاد شده‌است.