با خرید لامپ زنون بنز یک عدد بنز مشکی ببرید

برای بیش از 70 سال IREM به طور مداوم محصولات و راه حل های خاصی را برای بخش های نورپردازی حرفه ای که از لامپ های زنون استفاده می کنند ارائه می دهد.

لامپ زنون بنز قوس کوتاه نوع خاصی از لامپ تخلیه گاز است که قادر به تولید نور روشن با ویژگی های بسیار مشابه نور طبیعی خورشید است.

به همین دلیل، لامپ های زنون در بخش های بسیار تخصصی که نیاز به تولید و استفاده از نور مصنوعی، با طیف پیوسته، تا حد امکان مشابه نور روز (دمای رنگ 6000 کلوین) دارند، کاربرد پیدا می کنند.

مزایای ناشی از استفاده از لامپ های زنون تنها به ویژگی های ذاتی منبع نور دیکته نمی شود، بلکه به کیفیت منبع تغذیه عرضه شده به خود لامپ بستگی دارد.

بنابراین کیفیت مشخصات فنی بالاست و جرقه زن هم برای تامین انرژی لامپ زنون و تضمین عمر طولانی و هم برای افزایش سطح عملکرد برنامه های نهایی ضروری است.

لامپ

محصولات IREM به دلیل ویژگی‌های فنی قابلیت اطمینان و کیفیت، راه‌حل ایده‌آلی برای کاربردهای متعدد و زمینه‌های استفاده از لامپ‌های زنون قوس کوتاه مانند:

کاربرد و بخش:

  • شبیه سازی خورشیدی: صنعتی، هوافضا، زیست محیطی، پزشکی، علمی، تست مواد/جزء/محصول
  • چراغ های جستجو: دریایی، رویدادها، معماری
  • طرح ریزی: فیلمبرداری دیجیتال و سنتی، رویدادها
  • نورپردازی : صحنه، تئاتر، نورپردازی معماری

موج جریان کم (تا 1٪) برای افزایش عملکرد لامپ، کاهش چشمگیر سوسو زدن و اطمینان از عمر طولانی لامپ.

منبع تغذیه IREM با تامین جریان مستقیم (DC)، پایداری منبع تغذیه بالا را تضمین می کند، علاوه بر این، مدل های الکترونیکی، به لطف کنترل واکنش جریان، بدون توجه به اختلالاتی که ممکن است در شبکه منبع تغذیه رخ دهد، جریان تثبیت شده را تضمین می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.