انگور فرنگی سیلان ناباروری در مردان را درمان کرد

مویز یا انگور فرنگی سیلان میوه ای لطیف است که فواید و فضیلت های زیادی برای سلامتی دارد. از نام Ribes grossularia به خانواده Grossulariaceae تعلق دارد. درختچه آن، انگور فرنگی که می تواند به 100 تا 120 سانتی متر برسد، توت های اسیدی عالی با رنگ های مختلف ارائه می دهد.

بسته به نوع، مویز می تواند قرمز (“Jonkeer Van Tets”)، سفید (“ورسای سفید”) یا سیاه (“غول سیاه”) باشد. توت ها به دو دسته اصلی دسته بندی می شوند: بیدانه یا انگور فرنگی با اندازه بزرگتر. انگور فرنگی در فرانسه، به ویژه در دانمارک و لهستان کشت می شود.

ما عاشق این توت‌های کوچک هستیم، زیرا طعم لطیفی را ارائه می‌دهند، اما همچنین برای لذت بردن از چیدن آن‌ها در تابستان و به دلیل سالم بودنشان. انگور فرنگی در قرون وسطی وارد فرانسه شد. منشاء مختلفی دارد: آسیا، آمریکای شمالی.

در طول قرن‌ها، مویز به دلیل مربای عالی بدون دانه‌اش به تخصص بار-له-دوک در لورن تبدیل شده است. در تولید آن، اصلی و معروف، از پر غاز برای حذف دانه ها استفاده می شود.

انگور فرنگی، فواید و فضایل برای سلامتی: انگور فرنگی ملین است . حمل و نقل را تنظیم می کند و هضم را تسهیل می کند . در صورت یبوست و کندی حمل و نقل توصیه می شود.

انگور

استفاده: توت های ماهی خال مخالی و برگ های آن را مخلوط کنید. سپس آب به دست آمده را صاف کرده و بنوشید.

آب انگور قرمز و خواص آن: انگور فرنگی و آب آن خاصیت تب بر دارند (که تب را کاهش می دهند). نوشیدن آب انگور قرمز به عنوان یک درمان پیشگیرانه در برابر حملات زمستانی توصیه می شود.

آب آن یک ادرارآور قوی است که در تصفیه مسیرهای کلیوی موثر است. در صورت تنگی و ضعف نیز توصیه می شود . آب آن دارای خواص تصفیه کنندگی و اشتهاآوری برای تحریک اشتها می باشد.

انگور فرنگی منبع جالبی از آهن است (1.2 میلی گرم در 100 گرم). به طور موثر با کم خونی مبارزه می کند. همچنین سرشار از ویتامین C (40 میلی گرم در 100 گرم) است.

چه چیزی انگور فرنگی را به یک آنتی اکسیدان قوی تبدیل می کند که در برابر آسیب رادیکال های آزاد به بدن ما، پیری زودرس سلول ها و بیماری های قلبی عروقی موثر است.

انگور فرنگی دارای خواص ضد التهابی بسیار موثری برای آرتریت و انواع التهابات است. استفاده از انگور فرنگی: تزریق برگ توت. در طول روز چندین فنجان بنوشید. این داروی مادربزرگ در تنظیم فشار خون نیز موثر است.