ترشی جینجر در کنار غذا آلزایمر را درمان می کند

از خوشمزه ترین ترشی ها ترشی جینجر است که از زنجبیل هیه می شود. زنجبیل یا Zingiber officinale ریشه ای است که بومی آسیا است. سالهاست که در طب سنتی و آشپزی استفاده می شود. ترشی زنجبیل که در سرکه و ادویه جات آغشته شده است، فواید تغذیه ای مختلفی دارد.

کم کالری: یکی از مزایای سلامتی زنجبیل ترشی، کالری کم آن است. دو قاشق غذاخوری یا 28 گرم فقط 20 کالری دارد. علاوه بر این، از آنجایی که ترشی زنجبیل دارای طعم قوی است، برای لذت بردن از آن نیازی به چیز زیادی ندارید – بنابراین خوردن این چاشنی باعث انباشتگی سریع کالری نمی شود.

نه ذره ای چربی: طبق گفته وزارت کشاورزی ایالات متحده، ترشی زنجبیل دارای 0 گرم چربی کل است. همچنین فاقد چربی اشباع شده است، یک چربی ناسالم که نباید بیش از 5 تا 6 درصد از کالری دریافتی روزانه شما را تشکیل دهد.

رژیم غذایی سرشار از چربی های اشباع شده می تواند سطح کلسترول خون شما را افزایش دهد.

بدون شکر اضافه شده: ترشی زنجبیل همچنین دارای 0 گرم قند اضافه شده است، بنابراین کالری غیرضروری را به همراه نخواهد داشت. زنان نباید بیش از 24 گرم شکر اضافه شده در روز مصرف کنند و مردان بیش از 36 گرم نیاز ندارند.

ترشی

این به ترتیب معادل 6 و 9 قاشق چایخوری است. از آنجایی که شکر اضافه شده چیزی جز کالری اضافی ارائه نمی دهد، خوردن بیش از حد می تواند منجر به افزایش وزن شود. برخی از برندها ممکن است به ترشی زنجبیل شکر اضافه کنند، بنابراین در صورت امکان، برچسب تغذیه را بررسی کنید.

سدیم کم: در حالی که ترشی زنجبیل با آب نمک سرکه و نمک تهیه می شود، محصول نهایی سدیم کمی دارد. بسته به سازنده، یک قاشق غذاخوری ممکن است حاوی 65 تا 215 میلی گرم باشد.

این به طور قابل توجهی کمتر از سایر چاشنی هایی است که به خوبی با سوشی ترکیب می شوند، مانند سس سویا، که 1110 میلی گرم سدیم در 1 قاشق غذاخوری دارد.

مصرف روزانه توصیه شده سدیم کمتر از 2300 میلی گرم است، اما یک آمریکایی به طور متوسط ​​بیش از 3400 میلی گرم در روز مصرف می کند. رژیم غذایی سرشار از سدیم خطر ابتلا به فشار خون بالا را که یکی از عوامل خطر اصلی بیماری قلبی است، افزایش می دهد.

مقدار زیادی پروبیوتیک: به عنوان یک غذای تخمیر شده، ترشی زنجبیل باکتری های “خوب” به نام پروبیوتیک ها را ارائه می دهد. این میکروب های زنده برای تعادل روده و سلامت دستگاه گوارش مفید هستند.